Yana Kayar Hermetik Kapılar Ankara

Yana Kayar Hermetik Kapılar Ankara

Otomatik ve manuel hermetik ameliyathane kapılarını hava sızdırmazığını arttırarak tam yalıtımı sağlamak amacı ile ameliyathane, laboratuvar, X-ray ve ses yalıtımı ihtiyaç duyulan odalarda güvenle kullanabilirsiniz.

Hermetik kepi mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda toz tutmayan bakteri barındırmayan pürüzsüz yüzeyler şeklinde tasarlanmıştır. Kompakt laminat, paslanmaz çelik ve Mdf lam yüzey kaplaması ve paslanmaz çelik kanat mevcutur.

Mekanizma özel tasarımı sayesinde kanat kapanma noktasına yakın bir seviyeye geldiğinde eşzamanlı düşey hareketle 7 mm zemine ve 7 mm kasaya oturur dikey ve yatay da bulunan kasa ve kanat arasındaki boşlukların kapatılmasını kasa ve kanat üzerinde bulunan bakteri tutmayan özel contalar sağlar.

Kanat içinde geliştirilen dışarıda gözükmeyen kılavuz sistemi kanadı kasaya doğru itme işlemini sağlar kanadın kapanma noktasındaki dayanma kılavuzu sayesinde son işlemi tamamlayarak tam sızdırmazlık sağlar ve hermetik kapı olma özelliğini tamamlar. Anti-bakteriyel, kolay temizlenebilir, el değmeden açılabilir ve kendiliğinden kapanır olduğundan; hem mikrop bulaşmasını hem de hava basınç gibi bir çok kaybı önler. Özel contaları ile sızdırmazlığı sağlar.

 


Kollu Bariyer Sistemleri Friday, 17 August 2018
Endüstriyel Kapı Sistemleri Friday, 17 August 2018
Kepenk Sistemleri Friday, 17 August 2018
Yükleme Rampaları Friday, 17 August 2018
Yangın Kapıları Friday, 17 August 2018
Ankara Katlanır PVC Kapı Wednesday, 15 August 2018
Seksiyonel Garaj Kapısı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Fotoselli Kapı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Ankara Otomatik Kepenk Tuesday, 17 July 2018