Dairesel Kapı Kayar Kapılar

Dairesel Kapı Kayar Kapılar

Kapı kanadını hareketlendirmek üzere, üst kısma konulan operatör, hareketlendirme kolu ve geçişleri otomatikman yönlendirecek radarlı, şifreli, el sensörlü geçiş sistemlerdir. Kapının açılması ve kapanması esnasında, sistem tamamıyla sessiz çalışır.

Otomasyonu hem kapının üzerine bununla birlikte üst duvar kısmına kurulabilir. Görünüm olarak oldukca şıktır ve mimari ortama uyum sağlar. Otomasyon sistemi 2 farklı denetim paneline sahiptir: 950 MPS ve 950 I/O. Mikroprosesör kapının tüm işlemlerini gerçek zamanda çevrimiçi olarak kontrol eder. Ve encoder sayesinde kapının açısal pozisyonu denetlenir.

Bunun haricinde, otomasyonun başlıca görevlerini (otomatik, manüel, gece modu, açık) selektör yardımıyla seçebilirsiniz. Kapı otomasyonu Avrupa güvenlik yönetmeliklerince onaylanmıştır. Kapı bir engel ile karşılaşması durumunda, ani bir şekilde yine açılır ve engelin kalkıp kalkmadığını yavaş bir hızla gösterir. Doğru bir şekilde kullanılan mekanik parça ve elektronik ekipmanların yardımıyla, dairesel kapı modelleri 300 kilo üzerinde kapı kanatlarını sürekli görev prensibi içinde hareket ettirir ve güvenlikten taviz vermez.


Kollu Bariyer Sistemleri Friday, 17 August 2018
Endüstriyel Kapı Sistemleri Friday, 17 August 2018
Kepenk Sistemleri Friday, 17 August 2018
Yükleme Rampaları Friday, 17 August 2018
Yangın Kapıları Friday, 17 August 2018
Ankara Katlanır PVC Kapı Wednesday, 15 August 2018
Seksiyonel Garaj Kapısı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Fotoselli Kapı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Ankara Otomatik Kepenk Tuesday, 17 July 2018