Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur Sistemleri; Kişilik ve zevkimizi yansıtan en önemli unsurların başlangıcında hiç şüphesiz ki konutlarımız gelir. Binbir özen ve zahmetle sahibi olduğumuz konutlarımızın mimari tasarımı öncelikler arasında gelirken, konutlarımızın güvenliğini sağlamak ta başlıca ihtiyaçlarımızın başında gelir.  İşlevselliği ve her yapıya uygun, pencere ve kapı dışına taşmayan şık tasarımı ile yaşamınızı kolaylaştırarak, olmazsa olmaz ihtiyaçların en önderlik yapar. Dışarıdan gelebilecek her türlü negatif etkiyi minimize edecek şekilde tasarlanmış Otomatik Panjur Sistemleri, konutunuz ya da iş yerinizin dışarıdan alabileceği ışık veya ses etkisini azaltarak yalıtım sağlar. Ayrıca dışarı ile içeri arasında bir perde vazifesi gördüğü için kışın içerde bulunan sıcak havayı muhafaza ederken, yazın klima ile serinlettiğiniz konutunuzun içindeki havayı muhafaza ederek tutum sağlamanıza neden olur.  Uygulandığı pencere veya kapıyla tam uyumu yardımıyla toz ve rüzgarın da içeriye girmesini engelleyerek ortamdaki hijyeni muhafaza etmiş olur. Varlıklı desen ve renk seçeneğine sahiptirler.  Alüminyum lamelleri korozyondan etkilenmediği benzer biçimde içi poliüretan dolgulu olduklarından azami ısı izolasyonu sağlarlar. Tek bir kumanda ile tüm pencere panjurlarınızı açıp kapayabilirsiniz.

Otomatik Panjur sistemlerinde kullanılan Alüminyum profilin dışarıdan gelen gürültüyü 10 desibele kadar önlediği kontrol edilmiştir. Uygulandığı mekanlarda iklim şartlarının sebep olduğu kötü hava koşullarını ihtiva ettiği poliüretan dolgusu sayesinde korumaktadır. Yazın evin içine dolarak eşyalarınızı sarartabilecek yoğun güneş ışığı veya hava sıcaklığına bağlı yüksek ısı, kışın kar ya da yağmur yağışı ve benzer şekilde soğuk hava şartlarından evinizi maksimum koruması hedeflenmektedir. Paslanmayan ve renk solmasına niçin olmayan mukavemetli yapısı ile kiri tozu barındırmayan ve çok uzun yıllar kullanmanızı elde eden Otomatik Panjur Sistemlerini her türlü yapınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Otomatik Panjur Sistemlerinde bulunan profil ve kanal sistemleri izolasyonda son sistemi siz değerli ziyaretçilerimizin kullanımına sunar.  Motor otomasyon sistemleri ile entegre bir halde çalışmak için tasarlanmış olan Otomatik Panjur Sistemi, rüzgar, yağmur, güneş sensörü, merkezi kilit ünitesi ve U25 timer anahtar gibi ünitelerin desteği ile her türlü otomasyona uygun şekilde çalışır. Motorlu panjurlarınızı her türlü buton, uzaktan kumanda, anahtarlı şalter, merkezi ya da grup denetim üniteleri ile çalıştırabilirsiniz. Motorlu panjur sistemlerinde pencere yüksekliğine bağlı olarak panjurun oluşturduğu rulo, farklı ebatlardaki orijinal alüminyum kutuya sarılabildiği gibi, PVC mono blok kutu yada mimari detaya gizlenmesiyle de uygulanabilmektedir. Otomatik panjur sistemi yardımıyla her pencereyi ayrı ayrı denetim etmek yerine uzaktan kumanda sayesinde kolaylıkla takibini sağlama imkanı sunulmaktadır. Firmamız tarafınca sunulan otomatik panjur hizmetinde panjurlar bir komutunuzla aynı anda kapanarak sizlere vakit tasarrufu sağlamaktadır.

Otomatik panjur sistemleri, Monoblok Panjur ve Dıştan takma panjur olarak ikiye ayrılır. sizleri toz, güneş ışınları, yağmur, kar, fırtına gibi hava şartlarından olduğu kadar istenmeyen bakış, misafir ve tehlikelerden korur. Konut ve iş yerlerindeki ısı kaybını önleyerek yakıt tasarrufu sağlayarak çevre korumasına ve ekonomik katkıda bulunur. 

 


Kollu Bariyer Sistemleri Friday, 17 August 2018
Endüstriyel Kapı Sistemleri Friday, 17 August 2018
Kepenk Sistemleri Friday, 17 August 2018
Yükleme Rampaları Friday, 17 August 2018
Yangın Kapıları Friday, 17 August 2018
Ankara Katlanır PVC Kapı Wednesday, 15 August 2018
Seksiyonel Garaj Kapısı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Fotoselli Kapı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Ankara Otomatik Kepenk Tuesday, 17 July 2018