Mantar Bariyer Ankara

Mantar Bariyer Sistemleri

Hidrolik Yüksek Güvenlikli Mantar Bariyer

Hidrolik Mantar Bariyer yüksek güvenlik ihtiyacı olan ve şehrin trafik akışının yoğun olduğu yerlerde yaya trafiğini aksatmadan yalnız araç trafiğini engelleyecek şekilde tasarlanan sistemlerdir. 
Aracın ağırlığı ya da fiziki yapısı fark etmeksizin yüksek hızla çarpılması durumunda , Hidrolik Tip Mantar Bariyer Özel Tasarlanan sistemiyle aracın önemli kısımlarının hasar vererek güvenli bir halde denetim altına alınmasını sağlar.
 Hidrolik tip Mantar Bariyerler Firmamızın üretmiş olduğu özel mikroişlemcili denetim paneli sayesinde her türlü geçiş kontrol sistemine uyumludur. Opsiyonel olarak kırmızı-yeşil trafik lambası, flaşör lamba, siren güvenlik aksesuarları bağlanabilmektedir. 

. Açma kapama süresi trafiğin aksamaması için standart olarak 3-7 saniye olan Hidrolik Tip Mantar Bariyer isteğe gore minimum 1 sn ye kadar özel imalat yapılabilmektedir.
. 2’li, 3’lü, 4’lü 5’li Mantar Bariyer setlerinde Bariyerler tek denetim kabini ile kontrol edilip aynı anda inip çıkarlar.
Yüksek Güvenlikli Hidrolik Tip Mantar Bariyer sisteminde, ani intihar ve bombalı araç hücumlarıa karşı acil kaldırma butonu ile Tam Güvenlik sağlanır.
Tam zamanlı çalışan Hidrolik Tip Mantar Bariyerler, Askeri binalar, Bakanlıklar, Elçilikler, Ceza evleri, Hastaneler, Oteller, Üniversiteler , otoparklar şeklinde yüksek güvenlik gerektiren trafik yoğunluğu olan her türlü kamu ve özel kuruluşların girişi için kullanılmaktadır.


Kollu Bariyer Sistemleri Friday, 17 August 2018
Endüstriyel Kapı Sistemleri Friday, 17 August 2018
Kepenk Sistemleri Friday, 17 August 2018
Yükleme Rampaları Friday, 17 August 2018
Yangın Kapıları Friday, 17 August 2018
Ankara Katlanır PVC Kapı Wednesday, 15 August 2018
Seksiyonel Garaj Kapısı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Fotoselli Kapı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Ankara Otomatik Kepenk Tuesday, 17 July 2018