Endüstriyel Kapı Sistemleri

Endüstriyel Kapı Sistemleri

Özellikle iş makineleri vb. Büyük çalgıların kullanıldığı depo, fabrika benzer biçimde genişliği ve yüksekliği büyük mekanlarda yaygın olarak kullanılan sistemdir. Kullanıldığı yerlerde güvenlik, verimlilik, yalıtım, güzel duyu, hız ve tutum benzer biçimde faydalı özellikler sağlar. Otomasyon sistemimiz diğer tüm sistemlerimizde olduğu benzer biçimde kumanda, buton, metal kütle dedektörü, şifreli veya kartlı giriş çıkış gibi bir çok sisteme uyumlu olup; elektrik kesintilerinde manuel kullanma özelliğine sahiptir.

Endüstriyel kapılar, yapınak veya depo binalarının mal giriş, çıkış, yükleme, boşaltma noktalarında devamlı giriş çıkış sağlamak amacıyla kullanılan çok uzun ömür’lü kapılardır. Gene çift cidarı yardımıyla ses ve ısı izolasyonunu üst seviyede sağlamaktadır.

*Hızlı Tip PVC Kapı Sistemleri

Yoğun trafikte zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması, günde yüzlerce kere açılıp kapanması, süre israfının azaltılması, hava akımlarının asgariye indirilmesi, mevcut alanınızın daha da hijyen kalması, görüntü ve gürültü kirliliğinin minimum seviyeye indirilmesi ile işlevseldir.

 Yüksek hızlı tip PVC kapılar, üstün dizaynları ile giriş ve çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen yüksek teknoloji kapılardır.


Kollu Bariyer Sistemleri Friday, 17 August 2018
Kepenk Sistemleri Friday, 17 August 2018
Yükleme Rampaları Friday, 17 August 2018
Yangın Kapıları Friday, 17 August 2018
Ankara Katlanır PVC Kapı Wednesday, 15 August 2018
Seksiyonel Garaj Kapısı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Fotoselli Kapı Ankara Wednesday, 15 August 2018
Ankara Otomatik Kepenk Tuesday, 17 July 2018